_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

לקוחות יקרים , לכל דרישה יש לפנות אלינו תחילה דרך המייל. אפשר לשלוח בקשה מקוונת / לשלוח הודעה ישירות למייל שלנו .

התקשרות בנייד בעיקר להזמנות בפועל או מקרים דחופים לתפעול .

כמו כן יש לתאם לפני כל הגעה למחסן . 

מאחלים לכולם ימים רגועים שקטים ובטוחים .

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 רשתות אקספנדד


 יבוא ומכירה של מיבחר רשתות אקספנדד - לתעשיית העיצוב, לבנין ומסגרות מבנים.

לקחותינו העיקריים - מחסני ברזל, מסגרים, חברות התעשיה הכבדה (רשתות 4 - 5 מ״מ) .
תאור המוצר - לאחרונה יש המחפים בניינים שלמים ישנים וגם חדשים בעזרת רשתות אקספנדד, החיפוי באמצעות רשתות אקספנדד עשויות ברזל מגלוון צבוע בתנור / אלומיניום, ומאפשרות לתת צורה מודרנית לבניינים בלי השקעה כספית גבוהה. 
רשתות האקספנדד הינם בעלי אופי תעשייתי, נצבעות בקלות  ומרשימות לאחר עיבוד סופי. 
הרשתות מיוצרות מחומרים כמו דקופירט ( COLD ROLLED STEEL ), אלומיניום, נירוסטה ונחושת.

הרשתות ניתנות לצביעה בצבעים עמידים לשחיקה.

הרשתות מיוצרות בגלילים או בפלטות, במבחר חורים ועוביי פח שונים בטכנולוגיות מתקדמות כולל שיטוח רשתות אחרי ייצורן, הכול בהתאם לדרישת הלקוח.


שימושים  אפשריים :

1-      גידור 

2-      חיפוי מיבנים 

3-      חיזוק תיקרות ( אקספנדד 700 גר׳  אקספנדד 900 גר׳ ) 

4-      פילטרים לתעשיה 

6-      תקרות  אקוסטיות

7-      כלובי רשת  מנופי הרמה 

8-      מעקות פנים \ חוץ  

9-      הגנה על  מערכות סולריות

10-    שלטים תעשיתיים 


אספקה -מהמלאי - 2-3 ימים / בהזמנה -  60-45 ימים.מספר המוצרים בסל : 0
  1. רשתות ומוצרים לבניין
  2. /
  3. רשתות אקספנדד


רוצים להפוך את הסביבה שלכם ליפה ובטוחה יותר? הרשתות או החיפויים האגרסיביים הולכים ומתמעטים ונכון להיום, יותר ויותר אנשים עוברים לשימוש באמצעות רשתות דקורטיבית לחיפוי והצללה בדגמים שונים וכן במגוון אפשרויות של חיבור. רוצים להבין במה מדובר? מהן למעשה רשתות אקספנדדרשת צפון עונה לכם על מספר שאלות שיעשו לכם סדר בבלגן.

כפי שהבנתם, מטרתן של רשתות אקספנדד הן להעניק תמיכה ומגן במידות שונות. כאמור, כל אחד והמידות אותן הוא צריך בפועל. כמו כן, תפקיד הרשתות להעניק בידוד וכך למעשה למנוע שחיקה לטווח הארוך. הנה לכם רשתות אשר תפקידן להעניק תשובה ראויה לבידוד, להגנה וכן לעיצוב מושלם לסביבה הפרטית אבל גם למוסדות ולעסקים הפזורים בכל רחבי המדינה.

כיצד רוכשים רשתות אקספנדד?

הרעיון העומד מאחורי רשתות אלו הינו רעיון של חיפו והצללה על כל העולה מכך. דגמים שונים, חיפויים, מעקות, זמינות כרשת רגילה אך גם משוטחת. כמו כן, קיימת זמינות לחומרי הגלם השונים, קלות במשקל ועוד.

מה היתרון של שימוש ברשתות אלו?

השימוש ברשתות הללו הינו חומר גלם זמין שניתן להשיג מפלדה מגוונת, אלומיניום ועוד. כמו כן, ניתן לצור ולהזמין בכל סוגי החומרים ובמידות מיוחדות. כדי להפוך את העיצוב למשהו שלכם, ניתן אף לצבוע בכל גוון נבחר.

זקוקים לעזרה? מחפשים מישהו שיסייע לכם לעצב את הגדר שלכם או להעניק בידוד באמצעות רשת בעלת חומר גלם נוח ויעיל? רשתות אקספנדד של רשת צפון יספקו לכם את כל התשובות תחת קורת גג אחת. בקרו באתר הבית שלנו, הציצו בדוגמאות וקראו אודות סוגי הרשתות והבידוד המושלם. צריכים הסבר מורחב? השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

 

 

 

 

logo בניית אתרים