מהן רשתות אקספנדד


החברה  שלנו עוסקת ביבוא ומכירה של  רשתות אקספנדד : לתעשיית הבניין  ,לתעשייה  , לתעשית העיצוב ,

לקחותינו הינם חברת חשמל,   תעשייתות ביטחוניות  , מפעלי תעשיה ,  תעשיות מזון  . תעשיית הבידור : עיצוב  מועדונים מסעדות , חנויות  יוקרה.  
הרשתות מיוצרות ע"פ הזמנה מחומרים כמו : פח שחור מתוח , פח אלומיניום , פח נירוסטה , נחושת ועוד. הרשתות ניתנות לצביעה בצבעים עמידים לשחיקה. הרשתות מיוצרות בגלילים או בפלטות . במבחר חורים ועוביי פח שונים (ראה טבלה מצורפת ) וגם בטכנולוגיה של שיטוח הרשתות אחרי ייצורן . לפי דרישת הלקוח .

שימושים  אפשריים :

1-      גידור

2-      כיסוי מיבנים .

3-      חיזוק תיקרות (אקספנדד 700 גר  אקספנדד 900גר )

4-      ריהוט

5-      פילטרים לתעשיה

6-      תקרות  אקוסטיות

7-      כלובים לבעלי חיים

8-      תחנות אוטובוס

9-      הגנה על  מערכות סולריות .

10-  שולחנות לגידולים חקלאיים .

למידות רשתות אקספנדד להלן הטבלה >>

מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :   
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א
  1. /
  2. רשתות ומוצרים לבניין
  3. /
  4. רשתות אקספנדד


רוצים להפוך את הסביבה שלכם ליפה ובטוחה יותר? הרשתות או החיפויים האגרסיביים הולכים ומתמעטים ונכון להיום, יותר ויותר אנשים עוברים לשימוש באמצעות רשתות דקורטיבית לחיפוי והצללה בדגמים שונים וכן במגוון אפשרויות של חיבור. רוצים להבין במה מדובר? מהן למעשה רשתות אקספנדדרשת צפון עונה לכם על מספר שאלות שיעשו לכם סדר בבלגן.

כפי שהבנתם, מטרתן של רשתות אקספנדד הן להעניק תמיכה ומגן במידות שונות. כאמור, כל אחד והמידות אותן הוא צריך בפועל. כמו כן, תפקיד הרשתות להעניק בידוד וכך למעשה למנוע שחיקה לטווח הארוך. הנה לכם רשתות אשר תפקידן להעניק תשובה ראויה לבידוד, להגנה וכן לעיצוב מושלם לסביבה הפרטית אבל גם למוסדות ולעסקים הפזורים בכל רחבי המדינה.

כיצד רוכשים רשתות אקספנדד?

הרעיון העומד מאחורי רשתות אלו הינו רעיון של חיפו והצללה על כל העולה מכך. דגמים שונים, חיפויים, מעקות, זמינות כרשת רגילה אך גם משוטחת. כמו כן, קיימת זמינות לחומרי הגלם השונים, קלות במשקל ועוד.

מה היתרון של שימוש ברשתות אלו?

השימוש ברשתות הללו הינו חומר גלם זמין שניתן להשיג מפלדה מגוונת, אלומיניום ועוד. כמו כן, ניתן לצור ולהזמין בכל סוגי החומרים ובמידות מיוחדות. כדי להפוך את העיצוב למשהו שלכם, ניתן אף לצבוע בכל גוון נבחר.

זקוקים לעזרה? מחפשים מישהו שיסייע לכם לעצב את הגדר שלכם או להעניק בידוד באמצעות רשת בעלת חומר גלם נוח ויעיל? רשתות אקספנדד של רשת צפון יספקו לכם את כל התשובות תחת קורת גג אחת. בקרו באתר הבית שלנו, הציצו בדוגמאות וקראו אודות סוגי הרשתות והבידוד המושלם. צריכים הסבר מורחב? השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

 

 

 

 

טואול - אתרים באינטרנט