_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

לקוחות יקרים , לכל דרישה יש לפנות אלינו תחילה דרך המייל. אפשר לשלוח בקשה מקוונת / לשלוח הודעה ישירות למייל שלנו .

התקשרות בנייד בעיקר להזמנות בפועל או מקרים דחופים לתפעול .

כמו כן יש לתאם לפני כל הגעה למחסן . 

מאחלים לכולם ימים רגועים שקטים ובטוחים .

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

גידור מגרשי כדורגל מגרשי טניס

כאשר מדברים על גידור מגרשי כדורגל מגרשי טניס , מדברים על מרכז רשת צפון המביאה התקנה של רשתות כמותג לגידור מגרשי ספורט ובפרט טניס וכדורגל. הרעיון הוא להגביה גדרות נמוכות, לשמור על הכדורים בתחום המגרש ולייצר אף שימושים שונים ומגוונים. הרשתות עשויות מחומרים משתנים החל מפוליאתילן והן בעלות יכולת נשיאה של משקלים ונחשבות לחזקות ביותר. לא מאמינים? גידור מגרשי כדורגל מגרשי טניס הינו מצרך שכל מגרש חייב לעצמו ובפרט אם רוצים להותיר את הרושם ואת ההנאה על המגיעים אליו לאימון כזה או אחר.

כפי שהבנתם, מרכז רשת צפון מעניקה לכם את שנות האחריות הראויות לצד גידור מגרשי כדורגל מגרשי טניס מהטובים ביותר. אז מה כוללים השירותים הנ"ל?

מה כוללת השירות שלנו?

אם אתם מחפשים גידור מגרשי כדורגל מגרשי טניס , חשוב מאוד לדעת מי מתקין לכם את הגדר. חשוב מאוד לצור הפרדה במגרשים וכן לצור הגבהת גדר במגרש- זה קריטי כי זה מונע יציאת כדורים או חפצים מתחת. במסגרת זו תקבלו גם סגירת מרפסות היכולות לשמש מגרשים קטנים בפני עצמם- גם זה נועד למניעת יציאתו של הכדור החוצה. מיותר לציין כי אם הבאתם את הילד לשחק במגרש והוא לא מאובטח בגדר, מיותר לציין מה יקרה כשהכדור יקפוץ לכביש.

אז אם אתם צריכים רשתות או אפילו גידור שישמור על בטיחותם של הילדים על פי מכון התקנים הישראלי, מרכז רשת צפון מציעים לכם את הטוב ביותר תחת קורת גג אחת. הנה לכם עסק שיעמוד בזמנים, יספק את מה שצריך והעיקר? ישמור על הנאתם ובטיחותם של השחקנים במגרש.

למידע נוסף בקרו באתר הבית שלנו והיו הראשונים לצור מגרש טניס וכדורגל מהטובים ביותר בזכות גידור איכותי.

גידור  הינו :מחסום ונקודת ציון של שטחים  במקומות ציבוריים,  החל מבסיסים צבאיים  , איזורי אימונים,
תחנות כוח, תחנות  שאיבה,  תחנות רכבת, מסילות ברזל , כבישים , אוטוסטרדות גשרים ,  
שטחים חקלאיים ,  איזורי מירעה   מקומות פרטיים,  
מקומות אורבניים כמו בתי ספר, גני ילדים  , 
בתים פרטיים המוקפים גינות  שלעיתים לא נדירות עללים להיות חשופים  לכניסת בעלי חיים לא רצויים  כמו חזירים , ועוד . 
הפיתרונות הינם מגוונים . 
אנחנו יודעים לתת שירות  ברמה גבוהה ובדיוק רב.
מספר המוצרים בסל : 0
  1. גדרות הקמה \גידור מתקדם
logo בניית אתרים